Hoş Geldiniz...

SimmiS

Seyhan İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü Modüler İletişim Sistemleri

Ana Sayfa
Menüleri görüntülemek için giriş yapmalısınız

MTSK Modülü

Aktif Kullanıcı:
17

MTSK Sınavları Görevli Listesi, Sistemin İşleyişi

Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen MTSK Direksiyon Sınavlarında görevlendirilecek öğretmenlerimiz aşağıdaki liste baz alınarak belirlenmektedir.
Liste yukarıdan aşağıya doğru sıra ile işlemektedir. Listeden kendisine görev verilen öğretmenimiz göreve gelsin ya da gelmesin, mazereti olsun ya da olmasın sınav hakkını kullanmış olur. Hiçbir surette sıranın işleyişi değiştirilmez. Görevi kabul etmeyen ya da onay yapmayanların yerine sistem tarafından otomatik olarak listeden yeni görevlendirmeler yapılır. En son kime görev verildiği listede vurgulanarak belirtilmiştir. Komisyon Üyeliği sone eren personel listenin en altına alınır.

Görev almak isteyen öğretmenlerimizin listeye eklenmesi işlemi aşamaları

Sistemde yer almak isteyen öğretmenimiz, MTSK Kurs Sertifikasının aslı ya da onaylı örneği ve sürücü belgesi ile MTSK Bürosuna şahsen gelir. Evrakları incelenen öğretmenimize Görev Kabul Ekranı şifresi verilerek sisteme dahil edilir. Yeni eklenecek öğretmenlerimiz listenin en altına yerleştirilir. Yeni eklenenler için sıra işleyişi değiştirilmez.

MTSK Direksiyon Sınavlarında Görev Alacak Personel Listesi

Sıra No Adı Soyadı Görevi Kurumu Gör.Say.
1 ALİ YABACI Müdür Yardımcısı Dede Korkut Ortaokulu 5
2 DERVİŞ ALİ YETİK Okul Müdürü Orhangazi Ortaokulu 5
3 SÜLEYMAN ALATAY Okul Müdürü Şehit Duran Ortaokulu 5
4 ÖMER KIVRAK Okul Müdürü Orhan Çobanoğlu İlkokulu 5
5 BİROL GÜVEL Okul Müdürü Ahmet Cevdet Çamurdan İlkokulu 5
6 TAŞKIN TOSUN Müdür Yardımcısı İsmet İnönü Kız Teknik ve Meslek Lisesi 5
7 AYDIN KASSAP Müdür Baş Yardımcısı Seyhan İşitme Engelliler Ortaokulu 5
8 MUSTAFA ÜRESİN Okul Müdürü Atatürk İlkokulu 5
9 HASAN YIKAR Okul Müdürü Ahmet Sapmaz Ortaokulu 5
10 MEHMET TEKİN Okul Müdürü 23 Nisan İmam Hatip Ortaokulu 5
11 MEHMET ŞAHİN Okul Müdürü Yeşilevler İlkokulu 5
12 SÜLEYMAN SAMSA Müdür Yardımcısı Havuzlubahçe İlkokulu 5
13 ERTUNÇ TANSUĞ Okul Müdürü Nuri ve Zekiye Has Ortaokulu 5
14 TURGUT KALKAN Okul Müdürü Adnan Menderes İlkokulu 5
15 MUSTAFA ACEHAN Müdür Yardımcısı Yavuz Selim Ortaokulu 5
16 SEÇİL SÖNMEZ Okul Müdürü Cafer Recai Gizer İlkokulu 5
17 MEHMET MERCANLI Müdür Yardımcısı Şükran Çobanoğlu İlkokulu 5
18 ÖKKEŞ BOLAT Okul Müdürü Leman Sayıt Ortaokulu 5
19 HASAN İÇLİ Müdür Yardımcısı Mimar Kemal İlkokulu 5
20 AHMET TARİKOĞULLARI Müdür Yardımcısı Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu 5
21 YASEMİN İLERGİZ Müdür Yardımcısı Necatibey Anaokulu 5
22 FATİH TÜRKMEN Okul Müdürü İlhan Atış Anadolu Lisesi 5
23 SAİT KARADAĞ Okul Müdürü TOKİ Şehit Ozan Onur İlgen Anadolu Lisesi 5
24 NESRİN DUMAN Öğretmen Şakirpaşa Anadolu Lisesi 5
25 ABDURRAHMAN YILMAZ Müdür Yardımcısı Dr.M. Feyyaz Etiz Anadolu Lisesi 5
26 MEHMET AKBULUT Öğretmen Abdurrahim Karakoç İlkokulu 5
27 İSMAİL HAKKI CENGİZ Okul Müdürü Necatibey Anaokulu 5
28 MUHİTTİN ÜNAL Okul Müdürü Mithatpaşa İlkokulu 5
29 LATİF MUSTAFA ŞAHİN Öğretmen 19 Mayıs Anadolu Lisesi 5
30 ALPARSLAN YETKİNLİOĞLU Öğretmen İstiklal Ortaokulu 5
31 ATİLLA ÖZÇELİK Müdür Yardımcısı Bahçeşehir İlkokulu 5
32 ADİL YILMAZ Müdür Yardımcısı Cebesoy İlkokulu 5
33 AHMET SAYAR Öğretmen Mustafa Kemal Atatürk İlkokulu 5
34 ALİ ASLAN Öğretmen İsmet İnönü Teknik ve EML 5
35 ALİ ÇOT Öğretmen Adana Teknik ve EML 5
36 ALİ TUNÇ Öğretmen Cebesoy İlkokulu 5
37 ALİ SAİD YÜRÜK Öğretmen İsmet İnönü Teknik ve EML 5
38 ALP KARATAY Müdür Yardımcısı Nezihe Yalvaç Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi 5
39 AYDIN ERKAN Öğretmen Mustafa Kemal Atatürk İlkokulu 5
40 AYHAN BAKIR Öğretmen İsmet İnönü Teknik ve EML 5
41 AYHAN GÜLER Öğretmen Meryem-Abdurrahim Gizer Ortaokulu 5
42 BESİM KURAR Öğretmen İsmail Hazar İlkokulu 5
43 BETÜL HÜSNÜYE ATASEV Öğretmen Demokrasi İlkokulu 5
44 BİRGÜL NACİYE KILIÇOĞLU Müdür Yardımcısı Osmangazi Ortaokulu 5
45 BİRSEN ÖZKANLI Öğretmen İkinci İnönü İlkokulu 5
46 CUMALİ YURDACAN Öğretmen İsmet İnönü Teknik ve EML 5
47 ERKAN SOYDAN Öğretmen Şehit İdari Ataşe Bora Süelkan Teknik ve EML 5
48 EROL ERGİN Öğretmen İsmail Hazar İlkokulu 5
49 EYUP POLAT Öğretmen Celalettin Sayhan İlkokulu 5
50 FATİH ULAŞ Öğretmen Adana Teknik ve EML 5
51 GAFFUR KUZUCU Müdür Baş Yardımcısı 80. Yıl Ortaokulu 5
52 GARİP KÖROĞLU Öğretmen İsmet İnönü Teknik ve EML 5
53 GÜLAY ÇIKLA Öğretmen Süreyya Nihat Oral Ortaokulu 5
54 GÜZEL AKBAY Müdür Yardımcısı Seyhan Belediyesi İlkokulu 5
55 HAYRİYE YUVA Öğretmen Adana Olgunlaşma Enstitüsü 5
56 HÜSEYİN AKDENİZ Öğretmen Adana Teknik ve EML 5
57 HÜSEYİN GÜNAY Müdür Yardımcısı Akkapı Teknik ve EML 5
58 LUTFİYE TANATAR Öğretmen İsmet İnönü İlkokulu 5
59 MEHMET HAKSEVEN Öğretmen Tepebağ Anadolu İmam Hatip Lisesi 5
60 MELİHA ÇELİK Müdür Yardımcısı Cebesoy İlkokulu 5
61 MİHRİBAN SUĞAN Öğretmen İsmail Hazar İlkokulu 5
62 MURAT KESTİ Müdür Yardımcısı Cumhuriyet Ortaokulu 5
63 MURAT ŞEKER Öğretmen İsmet İnönü İlkokulu 5
64 MUSTAFA AKGÜL Öğretmen Adana Teknik ve EML 5
65 MUSTAFA GÜLTEPE Öğretmen Cebesoy İlkokulu 5
66 MUSTAFA KIZILAY Öğretmen Celalettin Sayhan İlkokulu 5
67 MUSTAFA ÖZCAN Öğretmen İsmet İnönü Teknik ve EML 5
68 MUSTAFA UÇAR Müdür Yardımcısı 125. Yıl Ortaokulu 5
69 NECLA KUŞDEMİR Öğretmen Meryem-Abdurrahim Gizer Ortaokulu 5
70 NEJLA ULUDAĞ DÖLEN Öğretmen Şehitlik Anadolu Lisesi 5
71 NİHAT KOÇAK Müdür Yardımcısı Şehit Yavuz Öztürk Halk Eğitim Merkezi 5
72 OĞUZ ARANMAZ Müdür Yardımcısı Şehit İdari Ataşe Bora Süelkan Teknik ve EML 5
73 OSMAN ULVİ KAVUT Öğretmen Adana Teknik ve EML 5
74 RIZA GÖRKEM Müdür Yardımcısı Bahçelievler İlkokulu 5
75 SEMA YAVUZ Öğretmen İsmet İnönü İlkokulu 5
76 SEMİH ÖZGÜR ÇETİN Öğretmen Havuzlubahçe İlkokulu 5
77 SEZGİN SÜRME Müdür Yardımcısı Taşkent Ortaokulu 5
78 SÜLEYMAN BİLGİN KÖKBAŞ Öğretmen Yeşilevler İlkokulu 5
79 ŞAHİN SARI Öğretmen Yeşilevler İlkokulu 5
80 ŞULE ÖZTÜRK Öğretmen Atatürk Kız Teknik ve Meslek Lisesi 5
81 YUSUF SÜZÜLMÜŞ Öğretmen Meryem-Abdurrahim Gizer Ortaokulu 5
82 YÜCEL KISA Müdür Yardımcısı Çobanoğlu Ticaret Meslek Lisesi 5
83 ABDURRAHMAN ÇETİN Öğretmen İsmail Hazar Anaokulu 5
84 AHMET ÇİFTÇİ Okul Müdürü 24 Kasım Ortaokulu 5
85 AŞİNA SEYYİDOĞLU Öğretmen Gazipaşa İlkokulu 5
86 AYSEL DURAL Öğretmen Mimar Kemal İlkokulu 5
87 BAYRAM OTURAN Müdür Yardımcısı 23 Nisan İmam Hatip Ortaokulu 5
88 BİROL SATAR Öğretmen Cebesoy İlkokulu 5
89 BURHAN TUNCER Öğretmen Adana İMKB Anadolu Öğretmen Lisesi 5
90 BÜLENT DAĞ Öğretmen Denizli İlkokulu 5
91 BÜNYAMİN CANBOLAT Müdür Yardımcısı Taşkent Ortaokulu 5
92 CAHİT ALATAŞ Öğretmen Fatih Mehmet İlkokulu 5
93 DAVUT GÜÇLÜ Öğretmen Mimar Kemal Ortaokulu 5
94 DENİZ AKINCI ASLAN Müdür Yardımcısı Cumhuriyet Anaokulu 5
95 DURMUŞ BİLAL Müdür Yardımcısı İsmail Hazar İlkokulu 5
96 ERCAN KAYA Öğretmen Yeşilevler İlkokulu 5
97 ERSOY EROĞLU Öğretmen Büyük Selçuklu Anadolu Lisesi 5
98 ERTAN AKPINAR Öğretmen Seyhan İşitme Engelliler Ortaokulu 5
99 EYUP ÖZCAN UYKUSUZ Öğretmen 24 Kasım Ortaokulu 5
100 FAHRİ KOCAMANOĞLU Öğretmen Leman Sayıt Ortaokulu 5
101 FETHİ TAŞ Öğretmen Şükran Çobanoğlu Ortaokulu 5
102 FETİ AYTAN Öğretmen Mimar Kemal İlkokulu 5
103 FİKRET YONCA Öğretmen İsmet İnönü Teknik ve EML 5
104 GÖNÜL ERGAN Müdür Yardımcısı Adana İMKB Anadolu Öğretmen Lisesi 5
105 GÜLCAN ATEŞ Öğretmen Yeşilyuva İlkokulu 5
106 HACI MEHMET ÇÖL Okul Müdürü 29 Ekim İlkokulu 5
107 HALİL KESKİN Öğretmen Cebesoy Ortaokulu 5
108 HARUN CANSIZ Öğretmen İsmet İnönü Teknik ve EML 5
109 HASAN FİLİZ Öğretmen Çobanoğlu Ticaret Meslek Lisesi 5
110 HASAN GÜMÜŞ Öğretmen Yeşilyuva İlkokulu 5
111 HASAN HÜSEYİN DİLEK Öğretmen Öğretmen Ayfer Doğruol İlkokulu 5
112 HATİCE İŞLEYEN Öğretmen Cumhuriyet İlkokulu 5
113 HÜSEYİN ACAR Öğretmen Barbaros Ortaokulu 5
114 HÜSEYİN ÖZBULDU Öğretmen Şehit İdari Ataşe Bora Süelkan Teknik ve EML 5
115 HÜSEYİN POLAT Öğretmen Yeşilyuva İlkokulu 5
116 HÜSNÜ SATIRLI Öğretmen Petrol Ofisi İlkokulu 5
117 İBRAHİM BORTAŞ Öğretmen Adana Anadolu İmam Hatip Lisesi 5
118 İBRAHİM KARACALIOĞLU Öğretmen İsmet İnönü Teknik ve EML 5
119 İLHAN ARSLAN Öğretmen İsmet İnönü Teknik ve EML 5
120 İSMAİL RÜŞTÜ GÜNER Öğretmen Yeşilevler Teknik ve EML 5
121 KAZIM MEZİLİ Öğretmen Meryem-Abdurrahim Gizer Ortaokulu 5
122 KENAN KILIÇ Öğretmen TOKİ Şehit Fikret Yükseler İlkokulu 5
123 LEVENT GÜMRE Öğretmen Cebesoy İlkokulu 5
124 MEHMET HİNTOĞLU Öğretmen Mustafa Kemal Atatürk İlkokulu 5
125 MEHMET KAVUNCUOĞLU Öğretmen Öğretmen Ayfer Doğruol İlkokulu 5
126 MEHMET SERKAN ARSLAN Okul Müdürü Kanuni İlkokulu 5
127 MELTEM ÖZMEN Öğretmen Adana Erkek Anadolu Lisesi 5
128 METE BİGAY Öğretmen 80. Yıl İlkokulu 5
129 MURAT ATEŞİ Müdür Yardımcısı Birinci İnönü İlkokulu 5
130 MURAT YETKİN Öğretmen Adana Teknik ve EML 5
131 MUSA AKDAĞ Öğretmen Seyhan İşitme Engelliler Ortaokulu 5
132 MUSTAFA AYDINOĞLU Öğretmen Atatürk İlkokulu 5
133 MUSTAFA BOYBEK Öğretmen Adnan Menderes İlkokulu 5
134 MUSTAFA GÖZÜKÜÇÜK Müdür Yardımcısı Şehit Erhan Taştimur İlkokulu 5
135 MUSTAFA IŞIKLI Öğretmen İsmet İnönü Teknik ve EML 5
136 MUSTAFA KOCADURMUŞ Müdür Yardımcısı Şakirpaşa Halk Eğitim Merkezi 5
137 MUSTAFA ORTAK Öğretmen Turgut Özal Anadolu Lisesi 5
138 NECAT MEZRELİ Öğretmen Yeşilyuva İlkokulu 5
139 NECMİ ERDOĞDU Müdür Yardımcısı 2000 Evler Ortaokulu 5
140 NUROL YALÇIN PEKEL Öğretmen Orhangazi Ortaokulu 5
141 NURSEL YILDIRIM Öğretmen Taşkent İlkokulu 5
142 ORHAN ÇAKAY Öğretmen İsmet İnönü İlkokulu 5
143 OSMAN BOZKUŞ Müdür Yardımcısı Gölbaşı Ortaokulu 5
144 ÖMER BENLİ Öğretmen Taşkent İlkokulu 5
145 RAFET OKTAY Müdür Yardımcısı 80. Yıl İlkokulu 5
146 RAMAZAN GÖKYAR Öğretmen Taşkent İlkokulu 5
147 SACİT GİZDEŞ Öğretmen İsmet İnönü Teknik ve EML 5
148 SEBAHATTİN MAHSENOĞLU Öğretmen Şehit İdari Ataşe Bora Süelkan Teknik ve EML 5
149 ŞABAN ALTIPARMAK Öğretmen Cebesoy İlkokulu 5
150 ŞEREF TERLİKSİZ Öğretmen Sadıka Sabancı Ortaokulu 5
151 ŞEYDA CANBOLAT Müdür Yardımcısı Toros İlkokulu 5
152 YAHYA TAKCI Öğretmen Mehmet Akif Ortaokulu 5
153 YAHYA KEMAL SARITAŞ Müdür Yardımcısı Fatih Mehmet İlkokulu 5
154 YAKUP KARAKAYA Öğretmen Şehit İdari Ataşe Bora Süelkan Teknik ve EML 5
155 YILMAZ ÖZDEMİR Öğretmen Cebesoy Ortaokulu 5
156 ZAFER SÖYLER Öğretmen Akkapı Teknik ve EML 5
157 ZAMİR APAYDIN Öğretmen Taşkent Ortaokulu 5
158 ABDULLAH YAVUZ Müdür Yardımcısı Halk Eğitim Merkezi ve A.Ş.O 5
159 AHMET BAYINDIR Müdür Yardımcısı Cumhuriyet İlkokulu 5
160 AHMET ÇETİN Öğretmen Mimar Kemal İlkokulu 5
161 ALİ ÖYAR Öğretmen Şehit İdari Ataşe Bora Süelkan Teknik ve EML 5
162 AYDAN CANLI Öğretmen Bahçeşehir İlkokulu 5
163 CELAL TAŞDEMİR Öğretmen Petrol Ofisi İlkokulu 5
164 CUMA ALİ ARAZ Okul Müdürü Cebesoy Ortaokulu 5
165 ERKAN VURAL Müdür Yardımcısı Hayriye Kemal Kusun İlkokulu 5
166 HÜLYA DUMAN Öğretmen Fatih Mehmet İlkokulu 5
167 MEHMET ARISOY Müdür Yardımcısı Mehmet Kemal Tuncel Lisesi 5
168 MEHMET YATMAZ Müdür Yardımcısı Cumhuriyet Ortaokulu 5
169 METİN DİLSİZ Öğretmen Petrol Ofisi İlkokulu 5
170 NAZIM BOYACI Öğretmen Cemil Nardalı İlkokulu 5
171 RECEP ÖNDER Öğretmen Mimar Kemal İlkokulu 5
172 SEZAİ SARPKAYA Müdür Yardımcısı Bilim ve Sanat Merkezi 5
173 ZEYCAN MÖNÜR Öğretmen 24 Kasım İlkokulu 5
174 MUZAFFER KAYA Müdür Yardımcısı Taşkent Ortaokulu 5
175 SONGÜL ASLAN Öğretmen Şakirpaşa Anadolu Lisesi 5
176 HİKMET HALLIOĞLU Müdür Yardımcısı Mithatpaşa Ortaokulu 5
177 YILMAZ PERÇİN Müdür Yardımcısı Nilüfer Hatun Ortaokulu 5
178 MUSTAFA ÇETİNKAYA Okul Müdürü Adana Anadolu İmam Hatip Lisesi 5
179 ORHAN ALTUN Okul Müdürü Şehit Mahmut Yeşilçam İlkokulu 5
180 OSMAN UYSAL Okul Müdürü Dr.M. Feyyaz Etiz Anadolu Lisesi 5
181 MİTHAT KUMRU Müdür Yardımcısı Mustafa Kemal Atatürk İlkokulu 5
182 ALİ AKARSU Müdür Yardımcısı Atatürk Kız Teknik ve Meslek Lisesi 5
183 HIDIR SARIASLAN Öğretmen Meryem-Abdurrahim Gizer Ortaokulu 5
184 RAZİYE AYDIN Müdür Yardımcısı 19 Mayıs Anadolu Lisesi 5
185 SÜLEYMAN PALALI Müdür Baş Yardımcısı Hürriyet İlkokulu 5
186 NEZİHE DENİZ Müdür Yardımcısı Şehit Yavuz Öztürk Halk Eğitim Merkezi 5
187 MEHMET SAMİ GÖKOĞLU Müdür Yardımcısı Şehit Zafer Oluk Ortaokulu 5
188 CEVDET ŞİRİNOĞLU Müdür Yardımcısı Nezihe Yalvaç Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi 5
189 HAMİT AKSU Okul Müdürü İMKB 24 Kasım Anadolu Lisesi 5
190 İSMET TAHRA Okul Müdürü Hürriyet İlkokulu 5
191 FARUK YILMAZ Okul Müdürü İnkılap İmam Hatip Ortaokulu 5
192 AYŞE DOĞAN Okul Müdürü Sarıhamzalı Ortaokulu 5
193 ERDAL YILDIRIR Müdür Yardımcısı Ziya Gökalp İlkokulu 5
194 AKİF ÇETE Müdür Yardımcısı Cafer Recai Gizer İlkokulu 5
195 HACI AHMET BOZKURT Müdür Baş Yardımcısı Meryem-Abdurrahim Gizer Ortaokulu 5
196 İSMAİL SOLMAZ Müdür Baş Yardımcısı Büyük Selçuklu Anadolu Lisesi 5
197 VAHAP KAPLAN Okul Müdürü Anafartalar Anadolu Lisesi 5
198 MEHMET ODUR Müdür Yardımcısı Seyhan ÇEP Ticaret Meslek Lisesi 5
199 FEVZİ KILIÇ Müdür Yardımcısı Plevne Ortaokulu 5
200 İBRAHİM KILIÇ Müdür Baş Yardımcısı Dede Korkut Ortaokulu 5
201 MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ Okul Müdürü Dede Korkut Ortaokulu 5
202 MUSTAFA SAVAŞ SEMERCİOĞLU Öğretmen Seyit Ali Onbaşı İlkokulu 5
203 HACI DAĞLI Müdür Yardımcısı Cemil Nardalı İlkokulu 5
204 NİHAT ERDAL Müdür Yardımcısı Yıldırım Bayazıt İlkokulu 5
205 ALİ ASLAN Müdür Yardımcısı Ahmet Karabucak İlkokulu 5
206 CEYLAN ERDAL Müdür Yardımcısı Ahmet Karabucak İlkokulu 5
207 İBRAHİM DAŞKIN Müdür Yardımcısı Ahmet Karabucak İlkokulu 4
208 KEMAL ÖZTÜRK Müdür Yardımcısı Orhan Çobanoğlu İlkokulu 4
209 MUSA ÖZÇELİK Müdür Yardımcısı Ahmet Karabucak İlkokulu 4
210 ERKAN ÜNAL Okul Müdürü Necdet Kahraman İmam Hatip Ortaokulu 4
211 OĞUZHAN KİBAR Okul Müdürü Mehmet-Kamuran Tekin Öz. Eğt. İş Uyg. Mer. (Okulu) 4
212 EROL DURAN Okul Müdürü Şehit Erhan Taştimur İlkokulu 4
213 YUSUF EKMEN Okul Müdürü Sarıhamzalı İmam Hatip Lisesi 4
214 OSMAN KÜÇÜKÖZKAN Müdür Yardımcısı 80. Yıl İlkokulu 4
215 ERDAL DOKUZOĞLU Okul Müdürü Mithatpaşa Ortaokulu 4
216 KUTBETTİN DEMİR Okul Müdürü 2000 Evler Ortaokulu 4
217 KAYHAN SOY Okul Müdürü Halk Eğitim Merkezi ve A.Ş.O 4
218 ADNAN ATEŞ Müdür Yardımcısı Demokrasi İlkokulu 4
219 ENGİN ÜZÜM Müdür Yardımcısı Demokrasi İlkokulu 4
220 MEHMET İHSAN ÜNAL Öğretmen İkinci İnönü İlkokulu 4
221 MUSTAFA SEZER Müdür Yardımcısı Mevlana Ortaokulu 4
222 ŞEFİKA ÜNLÜ Öğretmen 24 Kasım Ortaokulu 4
223 ALİ ALPASLAN Okul Müdürü İkinci İnönü İlkokulu 4
224 TURGUT ÖZTÜRK Müdür Yardımcısı 80. Yıl İlkokulu 4
225 MEHMET ŞERİF KARAKOYUN Müdür Yardımcısı Bahçelievler İlkokulu 4
226 GAZİ UZUN Okul Müdürü Petrol Ofisi İlkokulu 4
227 KEMAL ZEKİ ARSLAN Okul Müdürü Şakirpaşa Halk Eğitim Merkezi 4
228 SERVET ÇIRAKOĞLU Müdür Yardımcısı Şakirpaşa Halk Eğitim Merkezi 4
229 HIDIR KUŞ Müdür Yardımcısı Cafer Recai Gizer İlkokulu 4
230 BEKİR CİNKARA Müdür Baş Yardımcısı Mehmet Kemal Tuncel Lisesi 4
231 RECEP ORAKCI Müdür Yardımcısı Mesleki Eğitim Merkezi (Metal İşleri) 4
232 MURAT KOÇAK Müdür Yardımcısı Adana Anadolu İmam Hatip Lisesi 4
233 RIDVAN ŞANLITÜRK Okul Müdürü Tepebağ Anadolu İmam Hatip Lisesi 4
234 ERCAN GÜLKESEN Okul Müdürü Yavuz Selim Ortaokulu 4
235 İBRAHİM TOMBUL Müdür Yardımcısı Adnan Menderes İlkokulu 4
236 HUDAVERDİ MUTLU Okul Müdürü Kazım Karabekir Özel Eğitim Uygulama Merkezi I. Kademe 4
237 ÇOŞKUN ÖZDEMİR Okul Müdürü 125. Yıl Ortaokulu 4
238 LEVENT BÜYÜKYENİGÜN Müdür Yardımcısı Adana Olgunlaşma Enstitüsü 4
239 TAHSİN AKIŞ Okul Müdürü Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu 4
240 HALİL BOLAT Öğretmen Kasım Sacide Ener Ortaokulu 4
241 SERDA YILMAZTÜRK Müdür Yardımcısı Atatürk Kız Teknik ve Meslek Lisesi 4
242 HÜSEYİN KENAN BİRSÖZÜ Müdür Yardımcısı Şehit İdari Ataşe Bora Süelkan Teknik ve EML 4
243 FATMA YAVUZ Okul Müdürü Turhan Cemal Beriker İlkokulu 4
244 RAMAZAN SAVAŞ Okul Müdürü Malazgirt Ortaokulu 4
245 ÖZGÜR MERCAN Okul Müdürü Fatih Ticaret Meslek Lisesi 4
246 ÇETİN ÖLKELİ Müdür Yardımcısı Yeşiloba Ortaokulu 4
247 REFİK TULUK Müdür Yardımcısı Malazgirt Ortaokulu 4
248 ZEYNEL YILDIRIM Müdür Yardımcısı Denizli İlkokulu 4
249 MAHMUT ÜNÜVAR Müdür Yardımcısı İsmet İnönü Kız Teknik ve Meslek Lisesi 4
250 HİLMİ AVCI Müdür Yardımcısı Gazipaşa İlkokulu 4
251 HABİB İZGİ Müdür Yardımcısı Gazi Ortaokulu 4
252 BAKİ IDIK Müdür Yardımcısı Ömer Haluk Özuçak İlkokulu 4
253 HÜRÜ MELEK TÜRKMENOĞLU Müdür Yardımcısı Atatürk İlkokulu 4
254 ALAADDİN YAŞAR Müdür Yardımcısı Milli Mensucat İlkokulu 4
255 İBRAHİM ÖZBAY Müdür Yardımcısı Fatih Ticaret Meslek Lisesi 4
256 MÜSLÜM KÖSE Okul Müdürü Necatibey İlkokulu 4
257 MURAT ANIK Müdür Yardımcısı Akkapı Şehit Kemal Yüzgeç Ortaokulu 4
258 ÖZCAN ÜNAL Okul Müdürü Karayusuflu Ortaokulu 4
259 HARUN ŞAHİN Okul Müdürü Adana İMKB Anadolu Öğretmen Lisesi 4
260 BİLAL YEYİN Müdür Yardımcısı İhsan Sabancı Kız Teknik ve Meslek Lisesi 4
261 ÖZCAN BAYSAL Okul Müdürü Zeytinli Ortaokulu 4
262 HASAN TOPÇU Müdür Yardımcısı 19 Mayıs Anadolu Lisesi 4
263 SELAMİ DURMUŞOĞLU Müdür Yardımcısı Abdurrahim Karakoç İlkokulu 4
264 AHMET AKIM Okul Müdürü TOKİ Şehit Fikret Yükseler Ortaokulu 4
265 BAYRAM GEYİK Müdür Yardımcısı Havuzlubahçe İlkokulu 4
266 ERCAN ADIGÜZEL Müdür Yardımcısı İsmet İnönü Teknik ve EML 4
267 MEHMET DURMUŞ ÇALIŞ Müdür Yardımcısı İsmet İnönü Teknik ve EML 4
268 SULTAN BABAN Müdür Yardımcısı İhsan Sabancı Kız Teknik ve Meslek Lisesi 4
269 İLYAS ADIBELLİ Okul Müdürü Talat Hacıbekiroğlu Ortaokulu 4
270 METE ŞAHİN Müdür Yardımcısı Ahmet Cevdet Çamurdan İlkokulu 4
271 ALİ KABUKCU Okul Müdürü Ahmet Cevdet Çamurdan Ortaokulu 4
272 AYSUN OMAY Müdür Yardımcısı Adnan Menderes İlkokulu 4
273 METEHAN KUŞOĞLU Müdür Yardımcısı Toros İlkokulu 4
274 CAFER ASLAN Okul Müdürü Sarıhamzalı Anadolu Lisesi 4
275 ÖNDER YILIK Müdür Yardımcısı Birinci İnönü İlkokulu 3
276 İSMAİL ÇETİN Müdür Yardımcısı 29 Ekim İlkokulu 3
277 ALİ KIRAL Müdür Yardımcısı İkinci İnönü İlkokulu 3
278 İBRAHİM ŞEKERLİ Öğretmen Seyhan Sakarya Ortaokulu 3
279 SİNAN DÜVENCİ Öğretmen Seyhan İşitme Engelliler İlkokulu 3
280 BÜNYAMİN BOZOK Öğretmen Seyhan İşitme Engelliler İlkokulu 3
281 CÜNEYT ÖZÜR Öğretmen Seyhan İşitme Engelliler Ortaokulu 3
282 MURAT HATİPOĞLU Öğretmen Seyhan İşitme Engelliler Ortaokulu 3
283 YUNUS YILMAZ Öğretmen Dosteller Ortaokulu 3
284 EMRE YILDIRA Öğretmen Dosteller Ortaokulu 3
285 SAMİ TOĞAÇ Öğretmen İkinci İnönü İlkokulu 3
286 OKTAY ATASOY Öğretmen Dr.M. Feyyaz Etiz Anadolu Lisesi 3
287 MAHMUT SÖYLEMEZ Öğretmen Dr.M. Feyyaz Etiz Anadolu Lisesi 3
288 NURSEN BAYTAŞ Öğretmen Dr.M. Feyyaz Etiz Anadolu Lisesi 3
289 YUSUF ASLAN Öğretmen Yıldırım Bayazıt Ortaokulu 3
290 HAKAN TUNCEL Müdür Yardımcısı Ahmet Cevdet Çamurdan Ortaokulu 3
291 CEMİL YILMAZ Öğretmen Büyük Selçuklu Anadolu Lisesi 3
292 CEMAL SEVİMLİ Öğretmen Cebesoy İlkokulu 3
293 IŞIL KARAKAYA Öğretmen Akkapı Şehit Kemal Yüzgeç Ortaokulu 3
294 MUKADDER KABACIK Öğretmen Fatih Mehmet İlkokulu 3
295 BÜLENT DONBALOĞLU Öğretmen 24 Kasım İlkokulu 3
296 SELÇUK SONER Öğretmen Sarıhamzalı Anadolu Lisesi 3
297 GAMZE GİRGEÇ Öğretmen Adana Erkek Anadolu Lisesi 3
298 YÜCEL YURDAER Öğretmen Şengül-Kenan Şenbayrak İlkokulu 3
299 MURAT TÜLEK Öğretmen Şehit İlbey Gülbey Ortaokulu 3
300 FİGEN TAHRA Öğretmen Şehitlik Anadolu Lisesi 3
301 MURAT DALGIÇ Öğretmen Şehitlik Anadolu Lisesi 3
302 RUBİL YAĞIZ Müdür Yardımcısı TOKİ Şehit Fikret Yükseler İlkokulu 3
303 MEHMET LÜTFİ KİŞİ Öğretmen TOKİ Şehit Fikret Yükseler İlkokulu 3
304 GÜLHAN BAŞARAN Öğretmen TOKİ Şehit Fikret Yükseler İlkokulu 3
305 BİLAL AKKUŞ Öğretmen Mehmet-Kamuran Tekin Özel Eğitim Uygulama Merkezi I. Kademe 3
306 CELAL HAYVADAĞI Öğretmen Mehmet-Kamuran Tekin Özel Eğitim Uygulama Merkezi I. Kademe 3
307 DURSUN TAŞ Öğretmen Havuzlubahçe İlkokulu 3
308 YILMAZ BERKEM Öğretmen Havuzlubahçe İlkokulu 3
309 AYLİN ARDIÇ Öğretmen Havuzlubahçe İlkokulu 3
310 LEVENT KOCADURMUŞ Öğretmen Taşkent Ortaokulu 3
311 MUSTAFA ÜNALDI Öğretmen Taşkent İlkokulu 3
312 MEHMET GÜL Öğretmen Öğretmen Ayfer Doğruol İlkokulu 3
313 BEKİR GÜMÜŞ Öğretmen İsmet İnönü Kız Teknik ve Meslek Lisesi 3
314 FERİDE SÖNMEZ Öğretmen İsmet İnönü Kız Teknik ve Meslek Lisesi 3
315 FAİZE ÖZDEMİR Öğretmen İsmet İnönü İlkokulu 3
316 MURAT ARIKAN Öğretmen İsmet İnönü İlkokulu 3
317 ŞERİFE AKDEMİR Öğretmen İsmet İnönü İlkokulu 3
318 MEHMET ARSLAN Öğretmen Adana Olgunlaşma Enstitüsü 3
319 LEVENT ÇOKOL Öğretmen İsmail Hazar İlkokulu 3
320 SERHAT GÖL Öğretmen 24 Kasım Ortaokulu 3
321 HASAN DAĞ Öğretmen 24 Kasım Ortaokulu 3
322 ALİ DOBUR Öğretmen 24 Kasım Ortaokulu 3
323 MEHMET OKTAN Öğretmen 24 Kasım Ortaokulu 3
324 VELİ METİN Öğretmen Ahmet Cevdet Çamurdan İlkokulu 3
325 GÜNAY DÖNÜM Öğretmen Ahmet Cevdet Çamurdan İlkokulu 3
326 MAHMUT AKİF NİZAMOĞLU Öğretmen Ahmet Cevdet Çamurdan İlkokulu 3
327 METİN OSAY Öğretmen Ahmet Cevdet Çamurdan İlkokulu 3
328 BEYCİOĞLU MEHMET YÜKSEL Öğretmen TOKİ Şehit Ozan Onur İlgen Anadolu Lisesi 3
329 ÖZGÜR YILDIZ Öğretmen Ahmet Cevdet Çamurdan İlkokulu 3
330 SERDAR UYAR Müdür Yardımcısı Orhangazi Ortaokulu 3
331 SEYFULLAH UTKU SARIASLAN Öğretmen Tepebağ Anadolu İmam Hatip Lisesi 3
332 İSMAİL SÜER Öğretmen Tepebağ Anadolu İmam Hatip Lisesi 3
333 OZAN METLİOĞLU Öğretmen Nuri ve Zekiye Has Ortaokulu 3
334 OSMAN DAMAKSIZ Öğretmen İsmet İnönü Kız Teknik ve Meslek Lisesi 3
335 METİN ÖZGÜLER Öğretmen Şükran Çobanoğlu İlkokulu 3
336 MUSTAFA AYGÜN Öğretmen Ömer Haluk Özuçak İlkokulu 3
337 SALİH ÜNÜVAR Öğretmen Manas Ortaokulu 3
338 MEMET DEMİRCİ Öğretmen Tepebağ Anadolu Lisesi 3
339 ZÜHAL ÇİÇEKDEMİR Öğretmen Mehmet Akif Ortaokulu 3
340 HARUN AKKUŞ Öğretmen Mehmet Akif Ortaokulu 3
341 ARZU BAŞLAR TAPAN Öğretmen Mehmet Akif Ortaokulu 3
342 ADEM ÇULHA Öğretmen Mehmet Akif Ortaokulu 3
343 RAMAZAN ÇOBAN Öğretmen Mehmet Akif Ortaokulu 3
344 SUAT KÜÇÜK Öğretmen Leman Sayıt Ortaokulu 3
345 BEDRİ ÇETİN Öğretmen Taşkent Ortaokulu 3
346 RÜSTEM YERGÖK Öğretmen Sabancı Kız Teknik ve Meslek Lisesi 3
347 CANAN GÜVEL Öğretmen Ahmet Cevdet Çamurdan Ortaokulu 3
348 EMİN ÖKSÜZ Öğretmen Yeşilevler İlkokulu 3
349 BEŞİR ÖZTÜRK Öğretmen Yeşilevler İlkokulu 3
350 MEHMET KOCADURMUŞ Öğretmen İhsan Sabancı Kız Teknik ve Meslek Lisesi 3
351 İSMAİL TEMELOĞLU Öğretmen Adnan Menderes İlkokulu 3
352 RAMAZAN AKYAR Öğretmen 29 Ekim İlkokulu 3
353 MEHMET PALA Öğretmen 29 Ekim İlkokulu 3
354 CEM HIZ Öğretmen Sarıhamzalı İlkokulu 3
355 DOĞAN MUSTAFA KOYUNCU Öğretmen Sarıhamzalı Ortaokulu 3
356 RECAİ KURT Öğretmen Atatürk İlkokulu 3
357 ATİLLA ARSLANTAŞ Öğretmen Atatürk İlkokulu 3
358 ÖZLEM TÜMENBATUR Öğretmen Leman Sayıt Ortaokulu 3
359 UĞUR AYGÜN Öğretmen Akkapı Teknik ve EML 3
360 İBRAHİM KAYA Öğretmen Akkapı Teknik ve EML 3
361 GALİP REHA ERTEKİN Öğretmen Şehit İdari Ataşe Bora Süelkan Teknik ve EML 3
362 ABDULLAH GÜL Öğretmen Şehit İdari Ataşe Bora Süelkan Teknik ve EML 3
363 YASİN TOPRAK Öğretmen Şehit İdari Ataşe Bora Süelkan Teknik ve EML 3
364 YILMAZ PEKEL Öğretmen Şehit İdari Ataşe Bora Süelkan Teknik ve EML 3
365 OKTAY BALKIR Öğretmen Şehit İdari Ataşe Bora Süelkan Teknik ve EML 3
366 ALİ KALE Öğretmen Şehit İdari Ataşe Bora Süelkan Teknik ve EML 3
367 ÖZER ÖZELPINARLI Öğretmen Seyhan Danişment Gazi Anadolu Lisesi 3
368 İSMAİL MERT Öğretmen Mustafa Kemal Atatürk İlkokulu 3
369 TEVFİK ALÇIN Öğretmen Petrol Ofisi İlkokulu 3
370 ERSAY KARATÜM Öğretmen İsmet İnönü Teknik ve EML 3
371 İBRAHİM KAYA Öğretmen İsmet İnönü Teknik ve EML 3
372 ÜMÜT YUSUF DEMİR Öğretmen İsmet İnönü Teknik ve EML 3
373 ÖZER MENTEŞ Öğretmen İsmet İnönü Teknik ve EML 3
374 HAKAN YALINIZ Öğretmen İsmet İnönü Teknik ve EML 3
375 NEŞET ALTINPINAR Öğretmen İsmet İnönü Teknik ve EML 3
376 SARPER BAYRAM KURU Öğretmen İsmet İnönü Teknik ve EML 3
377 GÜLŞAH ÖZDEMİR Öğretmen Süreyya Nihat Oral Ortaokulu 3
378 HULUSİ TEMEL Öğretmen Süreyya Nihat Oral İlkokulu 3
379 MUSTAFA ŞİMŞEK Öğretmen Süreyya Nihat Oral Ortaokulu 3
380 RİFAT TARAKCI Öğretmen TOKİ Şehit Fikret Yükseler Ortaokulu 3
381 MERYEM KALLİ Öğretmen Süreyya Nihat Oral İlkokulu 3
382 ORHAN ALIN Öğretmen Hayriye Kemal Kusun İlkokulu 3
383 EMİNE TUŞANER Öğretmen İnkılap İmam Hatip Ortaokulu 3
384 FİLİZ ŞAHİN Öğretmen İnkılap İmam Hatip Ortaokulu 3
385 AYŞE KOCATÜRK Öğretmen İnkılap İmam Hatip Ortaokulu 3
386 RAMAZAN BOZOK Öğretmen İhsan Sabancı Kız Teknik ve Meslek Lisesi 3
387 AHMET ÖZDEMİR Okul Müdürü Şükran Çobanoğlu Ortaokulu 3
388 FİKRİ KÖŞELİ Müdür Yardımcısı Şükran Çobanoğlu Ortaokulu 3
389 ASLI GÖL Öğretmen Şükran Çobanoğlu Ortaokulu 3
390 İSA TIRAŞ Öğretmen Meryem-Abdurrahim Gizer Ortaokulu 3
391 MEHMET AKİF ÖZCAN Öğretmen Meryem-Abdurrahim Gizer Ortaokulu 3
392 MUSTAFA BANAK Öğretmen Adana Teknik ve EML 3
393 PELİN SOYSAL Öğretmen Adana Teknik ve EML 3
394 EMRE ŞAKİR Öğretmen Adana Teknik ve EML 3
395 UĞURCAN ŞAN Öğretmen Adana Teknik ve EML 3
396 AYNUR KORUROĞLU Öğretmen Şehit Erhan Taştimur İlkokulu 3
397 MEHMET SAĞAR Öğretmen 23 Nisan İmam Hatip Ortaokulu 3
398 ERHAN KALENDEROĞLU Öğretmen Şehit Erhan Taştimur İlkokulu 3
399 NEBAHAT TOSUN Öğretmen TOKİ Şehit Ozan Onur İlgen Anadolu Lisesi 3
400 ÖNER EKEN Öğretmen 2000 Evler Ortaokulu 3
401 FERHAT DUMAN Öğretmen 2000 Evler Ortaokulu 3
402 LEYLA SOLAK Öğretmen Ahmet Karabucak İlkokulu 3
403 AYDIN TALAY Öğretmen Ahmet Karabucak İlkokulu 3
404 MEHMET ÖZLER Öğretmen Cafer Recai Gizer İlkokulu 3
405 ADİLHAN TAŞKIN Öğretmen Barbaros İMKB Anadolu Lisesi 3
406 FERHAT ÇETİN Öğretmen Adana Anadolu İmam Hatip Lisesi 3
407 MURAT İDİN Öğretmen Adana Anadolu İmam Hatip Lisesi 3
408 MUHARREM ŞAHİN Öğretmen Adana Anadolu İmam Hatip Lisesi 3
409 SERAP ŞANLI Öğretmen Kasım Sacide Ener Ortaokulu 3
410 NİZAMETTİN ÖZGÜ Öğretmen Çobanoğlu Ticaret Meslek Lisesi 3
411 HÜSEYİN AKKUŞ Öğretmen Çobanoğlu Ticaret Meslek Lisesi 3
412 SERKAN YAVUZ Öğretmen Karayusuflu Ortaokulu 3
413 HALİL ÖZ Öğretmen Orhan Çobanoğlu İlkokulu 3
414 KEVSER BADEM ALŞAN Öğretmen Dede Korkut Ortaokulu 3
415 ŞEREF ÇABUKOĞLU Öğretmen TOKİ Şehit Ozan Onur İlgen Anadolu Lisesi 3
416 NURİYE ÖZKAN Öğretmen Nezihe Yalvaç Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi 3
417 TAYYAR BÜYÜKİKİZ Müdür Yardımcısı Halk Eğitim Merkezi ve A.Ş.O 3
418 SURALP PUYAN Öğretmen Fatih Ticaret Meslek Lisesi 3
419 AHMET DEMİREL Öğretmen Anafartalar Anadolu Lisesi 3
420 ADEM OKUR Öğretmen Dumlupınar Ortaokulu 3
421 MAHMUT DÜNDAR Öğretmen Adana Fen Lisesi 3
422 TUNCAY GÜLMEZ Öğretmen Cafer Recai Gizer İlkokulu 3
423 MUSTAFA ERÇEN Öğretmen Gazi Ortaokulu 3
424 ÜMİT TAPAN Öğretmen Leman Sayıt Ortaokulu 3
425 PINAR DİDEM ATALAY Öğretmen Bahçelievler İlkokulu 3
426 HAKAN ÇADIR Öğretmen Yavuz Selim Ortaokulu 3
427 OSMAN ŞAHİN Öğretmen Yavuz Selim Ortaokulu 3
428 TUNCAY ACAR Öğretmen Yavuz Selim Ortaokulu 3
429 MUSTAFA ONGUR Öğretmen Seyhan Rehberlik ve Araştırma Merkezi 3
430 MUSTAFA CEM ŞAHİN Öğretmen Barbaros İMKB Anadolu Lisesi 3
431 AHMET ONAYLI Müdür Yardımcısı Beşocak Anadolu Lisesi 3
432 ALİ ATMACA Öğretmen Toros İlkokulu 3
433 NADİR ÖZAYDIN Öğretmen Sadıka Sabancı Ortaokulu 2
434 BÜLENT ŞAHİN Müdür Yardımcısı Sabancı Kız Teknik ve Meslek Lisesi 2
435 ENVER HAKAN ARSLAN Öğretmen TOKİ Şehit Fikret Yükseler İlkokulu 2
436 MUSTAFA BATIBEY Öğretmen TOKİ Şehit Fikret Yükseler İlkokulu 2
437 YUNUS DOĞAN Öğretmen TOKİ Şehit Fikret Yükseler İlkokulu 2
438 BİROL VEHBİ DEMİRELLİ Öğretmen İsmail Hazar İlkokulu 2
439 MAHMUT KALA Öğretmen Ahmet Sapmaz Ortaokulu 2
440 NEVZAT KIVAM Öğretmen Büyük Selçuklu Anadolu Lisesi 2
441 HANİFE ARSLAN Müdür Yardımcısı Turhan Cemal Beriker İlkokulu 2
442 BAHAR TUNA Öğretmen Turhan Cemal Beriker İlkokulu 2
443 CAVİDAN GÜLNAR ÇELİĞ Okul Müdürü Şengül-Kenan Şenbayrak İlkokulu 2
444 ÖZDEN KARACAN Öğretmen Şengül-Kenan Şenbayrak İlkokulu 2
445 ADEM DEMİR Öğretmen Şengül-Kenan Şenbayrak İlkokulu 2
446 MEHMET BİLGİÇ Müdür Yardımcısı 80. Yıl Ortaokulu 2
447 HASAN YIKAR Okul Müdürü Fatih Mehmet İlkokulu 2
448 OĞUZ ARIKAN Öğretmen Mithatpaşa İlkokulu 2
449 BEKİR TÜMER Öğretmen Mehmet Akif Ortaokulu 2
450 TEKİN ÇİFTÇİ Öğretmen Süreyya Nihat Oral Ortaokulu 2
451 ÖZKAN AYNAL Öğretmen Süreyya Nihat Oral Ortaokulu 2
452 MURAT ÇOĞUN Öğretmen Süreyya Nihat Oral Ortaokulu 2
453 ABDURRAHMAN GÜRBÜZ Öğretmen Süreyya Nihat Oral İlkokulu 2
454 AYTUN KADİFE Öğretmen Turhan Cemal Beriker İlkokulu 2
455 MUSTAFA EVRAN Öğretmen 80. Yıl İlkokulu 2
456 ÖMER KARAGÜLLÜ Öğretmen Dede Korkut Ortaokulu 2
457 SADRETTİN GÖZTEPE Öğretmen Kazım Karabekir Özel Eğitim Uygulama Merkezi I. Kademe 2
458 YILMAZ EKEN Öğretmen Öğretmen Ayfer Doğruol İlkokulu 2
459 ÖMER GÜNKURUSU Öğretmen Öğretmen Ayfer Doğruol İlkokulu 2
460 ABDULLAH ESEN Öğretmen Şükran Çobanoğlu Ortaokulu 2
461 ALİ ÇİMEN Öğretmen Öğretmen Ayfer Doğruol İlkokulu 2
462 SEVCAN KOÇBALLI Öğretmen Orhangazi Ortaokulu 2
463 MESUT ORHAN Öğretmen Orhangazi Ortaokulu 2
464 ÖZGÜR ÇINAR Öğretmen 80. Yıl İlkokulu 2
465 SAİME GÖNÜLTAŞ Müdür Yardımcısı Yıldırım Bayazıt İlkokulu 2
466 SEMA ÖZER Öğretmen Kanuni İlkokulu 2
467 MEHMET AKİF ALTIPARMAK Öğretmen Taşkent İlkokulu 2
468 AYŞE SOLMAZ Öğretmen Taşkent İlkokulu 2
469 CEVDET KAVUŞ Okul Müdürü Adana Teknik ve EML 2
470 MEHMET ERCAN EREĞLİOĞLU Müdür Yardımcısı Adana Teknik ve EML 2
471 AZMİ ÖZDEN Öğretmen Adana Teknik ve EML 2
472 MUSA ŞAHİN Öğretmen Gazi Ortaokulu 2
473 YILDIRIM EBEDİ Öğretmen Bilim ve Sanat Merkezi 2
474 DİLEK YÜZÜGÜLLÜ HANSU Öğretmen Çobanoğlu Ticaret Meslek Lisesi 2
475 HATİCE BOZKURT ÇANAK Öğretmen Milli Mensucat İlkokulu 2
476 ZEKİ AKA Öğretmen 29 Ekim İlkokulu 2
477 HALİT AYDOĞAN Öğretmen Barbaros İMKB Anadolu Lisesi 2
478 KADİR DURUKAN Okul Müdürü İsmet İnönü İlkokulu 2
479 AHMET KIZILAY Öğretmen İsmet İnönü İlkokulu 2
480 MURAT ÖZEL Öğretmen Seyit Ali Onbaşı İlkokulu 2
481 ÖZGÜR DOĞAN Öğretmen Seyit Ali Onbaşı İlkokulu 2
482 ALPER AKKOÇ Öğretmen Seyit Ali Onbaşı İlkokulu 2
483 HAKAN ATAY Öğretmen Taşkent Ortaokulu 2
484 KORAY EŞKİ Öğretmen Taşkent Ortaokulu 2
485 MEHMET KOBAK Öğretmen Taşkent Ortaokulu 2
486 GÖKHAN KABACIK Öğretmen Taşkent Ortaokulu 2
487 FADİME KİRAZ Öğretmen Taşkent Ortaokulu 2
488 ÖZGE DÖNMEZ Öğretmen Taşkent Ortaokulu 2
489 BİLAL KARA Müdür Baş Yardımcısı Adasokağı Anadolu Lisesi 2
490 JÜLİDE KARA Öğretmen Abdurrahim Karakoç İlkokulu 2
491 EROL YILDIRIM Öğretmen Yıldırım Bayazıt İlkokulu 2
492 MUSTAFA CEYLAN Öğretmen Atatürk İlkokulu 2
493 FATMA İLBUĞA Öğretmen Atatürk İlkokulu 2
494 ESMA DUMAN TAN Öğretmen Celalettin Sayhan İlkokulu 2
495 EBRU SOYDAN Öğretmen Kanuni İlkokulu 2
496 HÜSEYİN ALİ ŞAHİN Öğretmen Bilim ve Sanat Merkezi 2
497 MEHMET ERGÜN Öğretmen Cebesoy İlkokulu 2
498 FİKRİ MÜDERRİSOĞLU Okul Müdürü Ziya Gökalp İlkokulu 2
499 SONER İPEK Öğretmen Seyhan İşitme Engelliler Ortaokulu 2
500 SAİT ÖZDEMİR Öğretmen Dr.M. Feyyaz Etiz Anadolu Lisesi 2
501 EMİNE ÇELEBİ Öğretmen Ahmet Cevdet Çamurdan İlkokulu 2
502 NURCAN MÜJDE Öğretmen Ahmet Cevdet Çamurdan İlkokulu 2
503 MUSTAFA TUNÇ Öğretmen İstiklal Ortaokulu 2
504 SEBAHATTİN ÖZTÜRK Müdür Yardımcısı Turgut Özal Anadolu Lisesi 2
505 ORHAN AKALIN Müdür Yardımcısı Halk Eğitim Merkezi ve A.Ş.O 2
506 YILDIRAY HIZIROĞLU Öğretmen Halk Eğitim Merkezi ve A.Ş.O 2
507 SERKAN ŞEFAK Öğretmen Halk Eğitim Merkezi ve A.Ş.O 2
508 FERHAT KARAKOYUN Öğretmen Abdurrahim Karakoç İlkokulu 2
509 GÖKHAN EROĞLU Okul Müdürü Abdurrahim Karakoç İlkokulu 2
510 MİTHAT BUDAK Öğretmen Küçükdikili Mekan Ortaokulu 2
511 SEDAT ADIYAMAN Öğretmen Küçükdikili Mekan Ortaokulu 2
512 İBRAHİM YILMAZ Öğretmen Küçükdikili Mekan Ortaokulu 2
513 YAĞMUR ÖNGÜÇ Öğretmen TOKİ Şehit Fikret Yükseler Ortaokulu 2
514 ALİ YILDIRIM Öğretmen 29 Ekim İlkokulu 2
515 TURHAN GEBEŞ Öğretmen Milli Mensucat Ortaokulu 2
516 ABDULLAH DOĞAN Müdür Yardımcısı Mithatpaşa Ortaokulu 2
517 CENGİZ COŞKUN Öğretmen Malazgirt Ortaokulu 2
518 ÇOŞKUN ÇELEBİ Okul Müdürü Abdulkadir Paksoy Anadolu Lisesi 2
519 İSMAİL AKGÜL Öğretmen Abdulkadir Paksoy Anadolu Lisesi 2
520 MAHMUT GÜL Öğretmen Şehit İdari Ataşe Bora Süelkan Teknik ve EML 2
521 ATALAY ÖZER Öğretmen Şehit İdari Ataşe Bora Süelkan Teknik ve EML 2
522 MURAT CANSIZ Öğretmen Şehit İdari Ataşe Bora Süelkan Teknik ve EML 2
523 HİLMİ KOÇOĞLU Öğretmen Küçükdikili İlkokulu 2
524 MUSTAFA CEVHER Öğretmen Anafartalar İlkokulu 2
525 MAHMUT KOÇER Öğretmen Ahmet Sapmaz Ortaokulu 2
526 EZGİ HANÇER Öğretmen Meryem-Abdurrahim Gizer Ortaokulu 2
527 BÜNYAMİN YETENEK Öğretmen Akkapı Teknik ve EML 2
528 DANYAL YAĞINÇ Öğretmen Akkapı Teknik ve EML 2
529 ERSİN ÇOLAK Öğretmen Yeşiloba Ortaokulu 2
530 MURAT İSMAİL METİN Öğretmen Abdurrahim Karakoç İlkokulu 2
531 UFUK YÜCEL ÖZLÜ Öğretmen Abdurrahim Karakoç İlkokulu 2
532 MEHMET GÖZEĞİR Müdür Yardımcısı Seyhan ÇEP Ticaret Meslek Lisesi 2
533 MEHMET SEZER Öğretmen Orhan Çobanoğlu İlkokulu 2
534 ERDAL AKKANAT Öğretmen Orhan Çobanoğlu İlkokulu 2
535 AZMİ YILMAZ Öğretmen Cebesoy İlkokulu 2
536 SEVDA SABAH Öğretmen Mehmet Kemal Tuncel Lisesi 2
537 FARUK DAŞKIN Öğretmen Mehmet Kemal Tuncel Lisesi 2
538 İBRAHİM BALCI Öğretmen Mehmet Kemal Tuncel Lisesi 2
539 KAYHAN AŞKIN Öğretmen Ahmet Cevdet Çamurdan İlkokulu 2
540 İBRAHİM YÜZÜCÜ Öğretmen Mehmet-Kamuran Tekin Özel Eğitim Uygulama Merkezi I. Kademe 2
541 MUAMMER ACARCA Müdür Yardımcısı Adana Anadolu İmam Hatip Lisesi 2
542 MURAT TEKKOLLU Müdür Yardımcısı Ziyapaşa Ortaokulu 2
543 ERDOĞAN KIZAL Öğretmen Ziyapaşa Ortaokulu 2
544 METİN KAYA Müdür Yardımcısı Sarıhamzalı Ortaokulu 2
545 KADİR KAPLAN Öğretmen Havuzlubahçe İlkokulu 2
546 ARZU ÖZLEM TOPALMUSAOĞLU Öğretmen Birinci İnönü İlkokulu 2
547 ÇİĞDEM ÇAKIR Öğretmen Gazi Ortaokulu 2
548 ERHAN AĞCABAY Öğretmen Adana Fen Lisesi 2
549 HALİL SÜRME Öğretmen Adana Fen Lisesi 2
550 BAHRİ ERSİNADIM Öğretmen Mustafa Kemal Atatürk İlkokulu 2
551 FARUK KAYA Öğretmen Mustafa Kemal Atatürk İlkokulu 2
552 ZELİHA AKGÜL Öğretmen Mustafa Kemal Atatürk İlkokulu 2
553 YAŞAR GÜNHAN Müdür Baş Yardımcısı Ramazanoğlu Ortaokulu 2
554 AHMET OKUR Öğretmen Ramazanoğlu Ortaokulu 2
555 ALİ HAYDAR KARABULUT Öğretmen Cafer Recai Gizer İlkokulu 2
556 SEZAYİ AYDIN Okul Müdürü Plevne İlkokulu 2
557 GÜL KARINDAŞ Öğretmen Yeşilevler İlkokulu 2
558 MUSTAFA SAĞLAM Öğretmen Şehit Erhan Taştimur Ortaokulu 2
559 EMİNE İÇEN Öğretmen Adana Teknik ve EML 2
560 MURAT BAYKARA Öğretmen Adana Teknik ve EML 2
561 ÖMER GÖKHAN ULUM Öğretmen Adana Teknik ve EML 2
562 ÖMER YARAŞIR Müdür Yardımcısı Tepebağ Anadolu İmam Hatip Lisesi 2
563 İLHAN ÖZEN Öğretmen Barbaros İMKB Anadolu Lisesi 2
564 ÇAĞATAY ÇEVLİK Öğretmen Seyhan Sakarya Ortaokulu 2
565 HAKAN YILMAZ Müdür Yardımcısı Sadıka Sabancı Ortaokulu 2
566 AHMET PEPEKAL Öğretmen Lütfiye Kısacık İlkokulu 2
567 SUZAN TÜRKMEN Öğretmen 24 Kasım İlkokulu 2
568 ERDAL ÇELİK Öğretmen 24 Kasım İlkokulu 2
569 FADİME TOPAL Öğretmen 24 Kasım İlkokulu 2
570 ATİLA UYSAL Öğretmen 19 Mayıs Anadolu Lisesi 2
571 MELTEM UYSAL Öğretmen Orhangazi Ortaokulu 2
572 AYCAN ARIKAN Öğretmen Şakirpaşa İlkokulu 2
573 TAMER ÖZDEMİR Öğretmen Yavuz Selim Ortaokulu 2
574 ZEHRA KARS Öğretmen Şehit Mahmut Yeşilçam İlkokulu 2
575 MEHMET KALKAN Öğretmen Adana Anadolu İmam Hatip Lisesi 2
576 MENDERES DURUKAN Öğretmen Adana Anadolu İmam Hatip Lisesi 2
577 DURMUŞ YILMAZ Öğretmen Adana Anadolu İmam Hatip Lisesi 2
578 MEHMET BÜYÜMEZ Öğretmen Seyhan Belediyesi İlkokulu 2
579 OKAN TANGIZ Öğretmen Seyhan Belediyesi İlkokulu 2
580 SAMİ BİKİRLİ Öğretmen Seyhan Belediyesi İlkokulu 2
581 SERHAT PARLAR Öğretmen Sadıka Sabancı Ortaokulu 2
582 EMEL DOĞAN Öğretmen Demokrasi İlkokulu 2
583 ÜMMET KÖRÜN Öğretmen Çobanoğlu Ticaret Meslek Lisesi 2
584 MEHMET SEVİM Öğretmen Adana Erkek Anadolu Lisesi 2
585 OĞUZHAN AYDIN Öğretmen Adana Erkek Anadolu Lisesi 2
586 CAN DEMİRBAŞ Okul Müdürü İsmet İnönü Teknik ve EML 2
587 MUSTAFA CAN Öğretmen İsmet İnönü Teknik ve EML 2
588 AYŞE ÇAKICI Öğretmen İsmet İnönü Teknik ve EML 2
589 MUSTAFA MEDET Öğretmen İsmet İnönü Teknik ve EML 2
590 MUHTEREM ÖZ Öğretmen İsmet İnönü Teknik ve EML 2
591 VEDAT BIÇAKÇI Öğretmen İsmet İnönü Teknik ve EML 2
592 ULUS İRİTAŞ Öğretmen İsmet İnönü Teknik ve EML 2
593 GÖKHAN KAYACAN Öğretmen İsmet İnönü Teknik ve EML 2
594 HATİCE MEDİNE AKA Öğretmen Havuzlubahçe İlkokulu 2
595 CUMALİ KASSAP Öğretmen Mesleki Eğitim Merkezi (Metal İşleri) 2
596 HÜSEYİN ASLANGİRAY Öğretmen Mesleki Eğitim Merkezi (Metal İşleri) 2
597 AYDIN AKŞAM Öğretmen Mesleki Eğitim Merkezi (Metal İşleri) 2
598 METİN EVRENSEL Öğretmen Mesleki Eğitim Merkezi (Metal İşleri) 2
599 UFUK VAROĞLU Öğretmen Mesleki Eğitim Merkezi (Metal İşleri) 2
600 İSA SEÇKİN SARIAKÇALI Öğretmen Mesleki Eğitim Merkezi (Metal İşleri) 2
601 AHMET YARALI Öğretmen Süreyya Nihat Oral Ortaokulu 2
602 SELİM GÖÇMÜŞ Öğretmen Cafer Recai Gizer İlkokulu 2
603 FATİH DALKIRAN Öğretmen Fatih Ticaret Meslek Lisesi 2
604 ABBAS KORKMAZ Öğretmen Dr.M. Feyyaz Etiz Anadolu Lisesi 2
605 İBRAHİM YILDIRIM Müdür Yardımcısı Celalettin Sayhan İlkokulu 2
606 SİBEL ÖZDAMAR Öğretmen Ahmet Karabucak İlkokulu 2
607 HATİCE DEMİRALP Öğretmen Ahmet Karabucak İlkokulu 2
608 AYŞEGÜL NALBANT Öğretmen Ahmet Karabucak İlkokulu 2
609 FİGEN CEYLAN Öğretmen Ahmet Karabucak İlkokulu 2
610 ÜZEYİR SAĞLIK Öğretmen Yeşilevler Teknik ve EML 2
611 MUSTAFA KARAKAYA Öğretmen Akkapı Teknik ve EML 1
612 HASAN TOSUN Öğretmen Yeşilevler Teknik ve EML 1
613 ERKAN ERDEM Öğretmen Yeşilevler Teknik ve EML 1
614 CUMALİ MUTLU Öğretmen Yeşilevler Teknik ve EML 1
615 İLKER KIVANÇ Öğretmen Yeşilevler Teknik ve EML 1
616 FİLİZ MENTEŞ Öğretmen Yeşilevler Teknik ve EML 1
617 BEKİR BABAN Öğretmen Yeşilevler Teknik ve EML 1
618 SELİM KÜÇÜKGÖDE Öğretmen Yeşilevler Teknik ve EML 1
619 SELDA TOPALOĞLU Öğretmen Necatibey İlkokulu 1
620 ABDUL GAFFAR TERZİ Öğretmen TOKİ Şehit Fikret Yükseler Ortaokulu 1
621 YUSUF KILINÇ Müdür Yardımcısı İhsan Sabancı Kız Teknik ve Meslek Lisesi 1
622 HALİL KESKİN Öğretmen Hadırlı İlkokulu 1
Toplam Kayıt: 622 | Son Görev Verilen: CEYLAN ERDAL

Komisyon Üyeleri

Sıra No Adı Soyadı Kurumu Görevi
1 AHMET TAŞDEMİR Müdür Yardımcısı Şakirpaşa Halk Eğitim Merkezi
2 ALİ KAHYA DEMİRHAN Müdür Yardımcısı Petrol Ofisi İlkokulu
3 BİLAL YAVUZ Okul Müdürü Ahmet Karabucak İlkokulu
4 HÜSEYİN DALAK Okul Müdürü Seyit Ali Onbaşı İlkokulu
5 HÜSEYİN DEMİRLER Okul Müdürü Seyhan Belediyesi İlkokulu
6 İLHAN TİREK Okul Müdürü Bahçeşehir İlkokulu
7 İSMAİL İLTAŞ Okul Müdürü İsmail Hazar İlkokulu
8 KEMAL AKKIŞ Okul Müdürü Şehit İlbey Gülbey Ortaokulu
9 LEVENT AKSOY Okul Müdürü Birinci İnönü İlkokulu
10 MEHMET ÖZTÜRK Okul Müdürü Şükran Çobanoğlu İlkokulu
11 METİN ÖZEL Müdür Yardımcısı İsmet İnönü İlkokulu
12 NECAT KARADAĞ Müdür Yardımcısı Seyhan İşitme Engelliler Ortaokulu
13 ÖZDEN YENİSOLAK Müdür Yardımcısı Havuzlubahçe İlkokulu
14 SEDAT TELTİK Müdür Yardımcısı Milli Mensucat İlkokulu
15 SİNAN GÜNDOĞDU Müdür Yardımcısı Yeşilyuva İlkokulu
Toplam Kayıt: 15

Görevlendirme Listesinden Çıkan Görevliler

Sıra No Adı Soyadı Görevi Açıklama
1 AHMET KAZIM FİDANCI Müdür Yardımcısı 04.02.2014 15:28:42 : YÜREĞİR İLÇESİNE ATANDI.
2 CEMİLE KÜTÜK Okul Müdürü 31.12.2013 19:21:29 : İl Eğitim Denetmeni Raporuna İstinaden
3 EMİNE GEBEŞ Öğretmen 16.04.2014 15:55:09 : YÜREĞİR sEMERKANT ORTAOKULUNA ATANDIĞI İLGİLİNİN KENDİSİ BEYAN ETMİŞTİR.
4 ERKAN ERDEM Öğretmen 20.02.2014 09:09:09 : Müracaat evrakındaki onay eksikliği.
5 HAŞMET KÜTÜK Öğretmen 24.01.2014 08:41:18 : İl Eğitim Denetmeni Raporuna İstinaden
6 İRFAN ŞAHİN Müdür Yardımcısı 05.02.2014 15:16:47 : YÜREĞİR İLÇESİNE ATANDI.
7 KEMAL AYDEMİR Müdür Yardımcısı 21.01.2014 10:30:31 : YÜREĞİR İLÇESİNE ATANDI.
8 MEHMET AKKAYMAK Müdür Baş Yardımcısı 31.12.2013 19:21:53 : İl Eğitim Denetmeni Raporuna İstinaden
9 MEHMET TIRAŞ Müdür Yardımcısı 27.01.2014 15:56:02 : KARAİSALI İLÇESİNE ATANDI.
10 MUHAMMET KARADURAN Okul Müdürü 24.01.2014 16:00:09 : YÜREĞİR İLÇESİNE ATANDI.
11 MURAT ALŞAN Öğretmen 05.02.2014 19:18:37 : YÜREĞİR İLÇESİNE ATANDI.
12 MURAT AYDIN Müdür Yardımcısı 27.01.2014 10:10:32 : ÇUKUROVA İLÇESİNE ATANDI.
13 MUSTAFA SAPMAZ Müdür Yardımcısı 24.01.2014 08:41:35 : İl Eğitim Denetmeni Raporuna İstinaden
14 MÜFRET ELÇİ Müdür Yardımcısı 12.02.2014 13:33:20 : ÇUKUROVA İLÇESİNE ATANDI.
15 NAZMİYE KIZIL Öğretmen 03.02.2014 13:58:44 : ÇUKUROVA İLÇESİNE ATANDI.
16 NECDET SARI Müdür Yardımcısı 17.01.2014 14:19:01 : ÇUKUROVA İLÇESİNE ATANDI.
17 PINAR DEMİRTAŞ Öğretmen 03.01.2014 08:33:34 : çukurova ilçesi Çukurova Elk. E.M.L. ne atandı.
18 SAFFET ALPTEKİN Okul Müdürü 03.03.2014 13:37:18 : Yüreğir ilçesinde başka bir okula tayini çıkmış
19 SAVAŞ TURGUT Öğretmen 11.02.2014 10:25:28 : çukurova ilçeye tayini çıkmış
20 SELÇUK TUNCEL Öğretmen 03.02.2014 13:58:19 : YÜREĞİR İLÇESİNE ATANDI.
21 ÜMİT TAPAN Öğretmen 22.01.2014 13:18:25 : İLERİ SIRAYA ALINMASI NEDENİYLE
22 VEYSEL BORAN Müdür Yardımcısı 17.01.2014 14:20:23 : İl Eğitim Denetmeni Raporuna İstinaden
23 YUNUS ÇINKIR Okul Müdürü 17.01.2014 14:21:03 : İl Eğitim Denetmeni Raporuna İstinaden
Toplam Kayıt: 23

Tüm Hakları Saklıdır. © 2006-2014 Tasarım ve Kodlama Kasım ATASOY