ADANA SEYHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

14 köy okulumuzdan öğrencilerimizin yaptığı resimlerden oluşan Köy Okulları Resim Sergisi, Seyhan Kaymakamı Sn. Mustafa YAVUZ, İl MEM. Sn.Yaşar KOÇAK, Seyhan Belediye Bşk.Yrd. Rukiye ÇİNKILIÇ, İlçe Müdürümüz İzzettin AYDIN tarafından açıldı.

Bugün köylerimizden renk,ses ve heyecan yükseldi.14 köy okulumuzdan öğrencilerimizin yaptığı resimler, Köy Okulları Resim Sergisi, Seyhan Belediyesi Yaşar Kemal Kültür Merkezi fuaye alanında  Seyhan Kaymakamı Sn. Mustafa YAVUZ, İl MEM. Sn.Yaşar KOÇAK, Seyhan Belediye Başkan  Yrd.Rukiye ÇİNKILIÇ, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti başkanı Cafer ESENDEMİR, İlçe Müdürümüz İzzettin AYDIN tarafından açıldı. Açılışa , İl ve İlçe Şube Müdürleri, okul müdürleri ve çok sayıda öğretmen ve öğrenci de katıldı. Sergide çalışmalarıyla yer alan okullarımızın öğretmen ve öğrencilerine teşekkür edildi ve hatıra fotoğrafı çekildi.
14 köy okulumuzdan öğrencilerimizin yaptığı resimlerden oluşan Köy Okulları Resim Sergisi,  Seyhan Kaymakamı Sn. Mustafa YAVUZ, İl MEM. Sn.Yaşar KOÇAK, Seyhan Belediye Bşk.Yrd. Rukiye ÇİNKILIÇ, İlçe Müdürümüz İzzettin AYDIN tarafından açıldı.

31-05-202231-05-202231-05-202231-05-2022

İstiklal Mahallesi Bakımyurdu Caddesi 188/1 Seyhan ADANA Adana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Arkası - 0322 200 (9300 9400)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.