ADANA
SEYHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
12. Sınıf Öğrencilerimizle Matematik ve Türkçe Alanlarında YKS 2. Hazırlık Kampı
![12. Sınıf Öğrencilerimizle Matematik ve Türkçe Alanlarında YKS 2. Hazırlık Kampı](/meb_iys_dosyalar/2022_01/23183930_IMG-20220123-WA0007.jpg)
Akademik Başarıyı Artırma ve Matematik Okuryazarlığı kapsamında gençlerimizin geleceği için; 12.Sınıf öğrencilerimizle Matematik ve Türkçe alanlarında YKS 2.hazırlık kampı Şubat tatil çalışması olarak fedakarlıkla ve tatil zamanında vakit ayıran gönüllü öğretmenlerimizle Kıvanç AİHL'de 24-25-26 Ocak tarihlerinde yapılacaktır.