ADANA SEYHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Eylem Planı Ekim ve Kasım Ayı Programı

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Eylem Planı Ekim ve Kasım Ayı Programı

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri  Gelişim Eylem Planı Ekim Ayı Programı

 

      Kalite Takip Sistemi (KTS)'nin DKAB Öğretmen Gelişim Programı (DÖGEP) çerçevesinde Ekim ayında gerçekleştirilen "Covid-19 sürecinde eğitim-öğretimi etkileyen güncel sorunlar. Uzaktan eğitim sürecinde meslektaş dayanışması, ruhsal ve fiziksel sağlığın korunması" konusu hakkında İlçemiz Ömer Faruk Karabucak Anadolu İmam Hatip Lisesi Rehber Öğretmeni Onur Eren ŞİMŞEK tarafından, İlçemizde görev yapan tüm Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerine yönelik olarak Zoom Programı üzerinden 25.11.2020 Çarşamba günü  13.30 -15.00 saatleri arasında sunum yapılmıştır.

 

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri  Gelişim Eylem Planı Kasım Ayı Programı

 

       Kalite Takip Sistemi (KTS)'nin DKAB Öğretmen Gelişim Programı (DÖGEP) çerçevesinde Kasım  ayında gerçekleştirilen  "Çocuk ve genç psikolojisi, ergenlik dönemi ve sorunları, ergenlerle etkili iletişim Modern çağda yeni neslin duygu, düşünce ve davranışlarını anlamak" konusu hakkında İlçemiz Rehberlik Araştırma Merkezinde görevli Rehber Öğretmeni Uğur Ulukan KARAKAŞ tarafından, İlçemizde görev yapan tüm Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerine yönelik olarak Zoom Programı üzerinden 25.11.2020 Çarşamba günü  15.00-16.30 saatlari arasında sunum yapılmıştır.

 

 

 

İstiklal Mahallesi Bakımyurdu Caddesi 188/1 Seyhan ADANA Adana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Arkası - 0322 200 (9300 9400)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.