ADANA SEYHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Emekli Olan ve Göreve Yeni Başlayan Şube Müdürlerimizin Onuruna Yemek Verildi

Emekli Olan ve Göreve Yeni Başlayan Şube Müdürlerimizin Onuruna Yemek Verildi

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İzzettin AYDIN tarafından, emekli olan Şube Müdürümüz Tufan TÜRKMENOĞLU ve göreve yeni başlayan Şube Müdürlerimiz Hakan ÜSTÜN ve Kemal KARA onuruna yemek düzenlendi. 

Törende İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İzzettin AYDIN, bu zamana kadar verdiği emekler için Tufan TÜRKMENOĞLU´na teşekkür edip, bundan sonraki hayatında sağlıklı ve mutlu bir hayat dileyerek günün anlam ve önemini belirten Plaket ve Başarı Belgesi takdim etti.

 

Tufan TÜRKMENOĞLU da, veda konuşmasında, milli eğitim için bu zamana kadar elinden geleni yaptığını belirterek teşekkür etti.

Ayrıca İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İzzettin AYDIN, göreve yeni başlayan Şube Müdürleri Hakan ÜSTÜN ve Kemal KARA´ya yeni görevlerinde başarılar dileyerek şube müdürlerimiz ile birlikte eğitim noktasındaki çalışmalarımızın büyük bir hassasiyet ve özveriyle süreceğini söyledi.

16-11-201716-11-2017

İstiklal Mahallesi Bakımyurdu Caddesi 188/1 Seyhan ADANA Adana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Arkası - 0322 200 (9300 9400)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.