ADANA
SEYHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat ÇELİK' in başkanlığında, müdürlüğümüz Şube Müdürleri ve ilçemize bağlı tüm Resmi ve Özel Okul/ Kurum Müdürlerimizin katılımı ile ; "Sene Sonu Okul ve Kurum Müdürleri Toplantısı" gerçekleştirilmiştir.
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat ÇELİK' in başkanlığında, müdürlüğümüz Şube Müdürleri ve ilçemize bağlı tüm Resmi ve Özel Okul/ Kurum Müdürlerimizin katılımı ile ;](/meb_iys_dosyalar/2024_06/11144917_whatsappimage20240611at11.21.09.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat ÇELİK' in başkanlığında, müdürlüğümüz Şube Müdürleri ve ilçemize bağlı tüm Resmi ve Özel Okul/ Kurum Müdürlerimizin katılımı ile ;
"Sene Sonu Okul ve Kurum Müdürleri Toplantısı" gerçekleştirilmiştir.
Değerli fikir ve temennilerini bizimle paylaşan müdürlerimize teşekkür ederiz.