ADANA SEYHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İzzettin AYDIN'ın Başkanlığında ve İlçe Şube Müdürümüz Sayın Hakan ÜSTÜN'ün Koordinatörlüğünde MTOYK Toplantısı Gerçekleştirildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İzzettin AYDIN'ın Başkanlığında ve İlçe Şube Müdürümüz Sayın Hakan ÜSTÜN'ün  Koordinatörlüğünde MTOYK Toplantısı Gerçekleştirildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İzzettin AYDIN'ın başkanlığında ve İlçe Şube Müdürümüz Sayın Hakan ÜSTÜN'ün  koordinatörlüğünde; okul sektör işbirliğinde Mesleki ve Teknik Eğitim Okul Yönetim Kurulu Çalışmaları kapsamında, mesleki ve teknik eğitim paydaşları olan kurum ve kuruluş temsilcilerinin katılımları ile kurul çalışması toplantısı yapıldı. 

Bu çerçevede, mesleki ve teknik eğitim alanında yapılacak çalışmalarda sektör, ilgili meslek kuruluşları ve yerel yönetimlerin desteğini alarak, katılımcılık ve şeffaflık ilkeleri çerçevesinde daha nitelikli bir mesleki ve teknik eğitimi gerçekleştirmek amacıyla, kamu kurum- sektör ve mesleki ve teknik anadolu lisesi müdürleri bir araya gelerek değerlendirmelerde bulundular.

27-08-202227-08-2022

İstiklal Mahallesi Bakımyurdu Caddesi 188/1 Seyhan ADANA Adana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Arkası - 0322 200 (9300 9400)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.