ADANA
SEYHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat ÇELİK; İlçemiz "Kaçış Odaları Oyunlaştırma Eğitmenleri" ile bir araya gelerek öğrencilerimize ve öğretmenlerimize oyun yoluyla öğrenmenin en eğlenceli halini yaşattıkları için kendilerine teşekkür etti.
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat ÇELİK; İlçemiz](/meb_iys_dosyalar/2024_06/06170128_whatsappimage20240606at16.26.46.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat ÇELİK;
İlçemiz "Kaçış Odaları Oyunlaştırma Eğitmenleri" ile bir araya gelerek öğrencilerimize ve öğretmenlerimize oyun yoluyla öğrenmenin en eğlenceli halini yaşattıkları için kendilerine teşekkür etti.