ADANA
SEYHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat ÇELİK ve Şube Müdürümüz Sayın Tahsin ÇAKAN; Şehit Ali Bezik Anadolu Lisesi'nde İstiklal Marşı'nı okuyarak, hem akademik, hem de sportif alanda başarı kazanan öğrenci ve öğretmenlerimizi tebrik ettiler.
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat ÇELİK ve Şube Müdürümüz Sayın Tahsin ÇAKAN; Şehit Ali Bezik Anadolu Lisesi'nde İstiklal Marşı'nı okuyarak, hem akademik, hem de sportif alanda başarı kazanan öğrenci ve öğretmenlerimizi tebrik ettiler.](/meb_iys_dosyalar/2024_06/10170551_whatsappimage20240610at10.11.4515.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat ÇELİK ve Şube Müdürümüz Sayın Tahsin ÇAKAN;
Şehit Ali Bezik Anadolu Lisesi'nde İstiklal Marşı'nı okuyarak, hem akademik, hem de sportif alanda başarı kazanan öğrenci ve öğretmenlerimizi tebrik ettiler.