ADANA SEYHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemizde görev yapan 30 öğretmenimize Proje Döngüsü Eğitimi düzenlendi.

Müdürlüğümüz ve Çukurova Kalkınma Ajansı işbirliği ile Teknik Destek Programı kapsamında "Seyhan´da Öğretmenlere Proje Döngüsü Eğitimi" düzenlendi. 
İlçemizde görev yapan 30 öğretmenimize Proje Döngüsü Eğitimi düzenlendi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün talimatı ile Strateji Geliştirme Bölümümüz tarafından müdürlüğümüzün ve müdürlüğümüze bağlı okul / kurumların proje hazırlama konusundaki kapasitelerinin artırılmasına yönelik çalışmalar  yürütülmektedir.

Bu kapsamda müdürlüğümüzün, Çukurova Kalkınma Ajansı Teknik Destek Programına 30 öğretmenimizin katılacağı bir "proje döngüsü yönetimi" eğitimi içeren başvurusunun kabul edilmesi üzerine kurumlar arası protokol imzalanmıştır.

20-24 Haziran 2016 tarihleri arasında Olgunlaşma Enstitüsünde gerçekleştirilen eğitim faaliyetinin açılışına katılan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İzzettin Aydın "Bu eğitimi önemsiyoruz ve üzerinde ciddiyetle duruyoruz. İlçemiz gelişimine katkı sağlayacak hibe projelerinin sayısının artmasına fayda sağlamasını bekliyoruz." dedi.

Şube müdürümüz Sayın Nevin Teksoy, "Eğitime katılan arkadaşlarımızı başvuru yapanlar arasından seçerken daha önce proje çalışmalarında rol almış olmalarına dikkat ettik. Dolayısıyla katılımcıların hazırbulunuşluk düzeyleri yüksektir. Bu durumun eğitimin başarılı olmasına ve eğitim sonrası beklentilerimizin gerçekleşmesine katkı sağlayacağını düşünüyorum."  dedi.

 

TR62/16/TD/0018 teknik destek referans nolu eğitim, İGEME eğitim danışmanlık şirketi adına Mehmet Ali Şahin tarafından gerçekleştirilmiştir.

 

28-06-201628-06-201628-06-201628-06-2016

İstiklal Mahallesi Bakımyurdu Caddesi 188/1 Seyhan ADANA Adana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Arkası - 0322 200 (9300 9400)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.