ADANA SEYHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Bakanımız Sayın Mahmut ÖZER, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı

Millî Eğitim Bakanımız Sayın Mahmut ÖZER, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı

Millî Eğitim Bakanı Mahmut Özer, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 

Bakan Özer, mesajında şunları söyledi:

 

Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının 102. yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı millet olarak büyük bir gurur ve sevinçle kutluyoruz.

 

"Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir." ilkesiyle açılan Türkiye Büyük Millet Meclisimiz; bağımsızlığımızın, millî iradenin ve demokrasinin öncüsü olmuştur. 

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, milletimizin geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza verdiği değerin en güzel tezahürlerinden birisidir.

 

En değerli varlıklarımız olan çocuklarımız; sevginin, barışın ve kardeşliğin temsilcileri olarak bugünlerimizin umudu, yarınlarımızın güvencesidir.

 

Bizler de çocuklarımıza daha müreffeh, daha adil ve daha güçlü bir Türkiye bırakmak için tüm gayretimizle çalışmaya devam edeceğiz.

 

Bu duygularla Türkiye Büyük Millet Meclisimizin ilk Başkanı, Cumhuriyetimizin Banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle yâd ediyorum.

 

 

Tüm çocuklarımızın ve dünya çocuklarının bayramını tebrik ediyorum.

 

23-04-2022

İstiklal Mahallesi Bakımyurdu Caddesi 188/1 Seyhan ADANA Adana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Arkası - 0322 200 (9300 9400)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.