ADANA SEYHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“SEYHAN YARINLARINI KODLUYOR” Projesi İmza Töreni

“SEYHAN YARINLARINI KODLUYOR” Projesi İmza Töreni

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İzzettin Aydın ve Çukurova Kalkınma Ajansı (ÇKA) Genel Sekreteri Dr. Lutfi Altunsu, Çukurova Kalkınma Ajansı’nın 2017 yılı Teknik Destek Programı kapsamında “SEYHAN YARINLARINI KODLUYOR” projesi için sözleşme imzaladı.

 Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan “SEYHAN YARINLARINI KODLUYOR” isimli proje Çukurova Kalkınma Ajansı (ÇKA) tarafından kabul görmüş olup, projenin mali bütçesi Çukurova Kalkınma Ajansı tarafından karşılanacaktır. Eğitim, Kodlama, Robotik ve Arduino eğitimlerini kapsamaktadır.

 Beş gün sürecek olan eğitime her branştan öğretmenimiz başvuru yapabilecektir. Başvurusu alınan öğretmenlerimizden 25 tanesi komisyon tarafından seçilecek ve günde 6 saat olmak üzere 5 gün süreyle toplam 30 saat eğitim alacaklardır. Eğitimler sonunda sertifikasyon işlemi gerçekleştirilerek belgelendirme sağlanacaktır.

05-12-2017

İstiklal Mahallesi Bakımyurdu Caddesi 188/1 Seyhan ADANA Adana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Arkası - 0322 200 (9300 9400)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.